ALTS

Rozgrywki zawieszone. Wrócimy do stołów 3 listopada!

Szanowni Koledzy i Koleżanki, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, ale przede wszystkim z uwagi na problemy kadrowe obsługi hali sportowej,...

0 16.10.2020 czytaj więcej

Michał Skórski i Mirosław Wydmuch wygrali memoriał Jarosława Kamińskiego

Michał Skórski (UKS Huragan Sosnowiec) i Mirosław Wydmuch (Spartakus Krzepice) wygrali memoriał im. Jarosława Kamińskiego w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w hali sportowej w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Krzysztofa...

0 12.10.2020 czytaj więcej
Michał Skórski i Mirosław Wydmuch wygrali memoriał Jarosława Kamińskiego
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 TRS MILLENIUM Myszków 7 11 5 1 1 45:25
2 KS Jedność Mykanów 4 8 4 0 0 33:7
3 Pol-Cars Team 4 7 3 0 1 29:11
4 Spartakus Krzepice 4 6 3 1 0 30:10
5 Grom Poczesna 3 5 2 0 1 25:5
6 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 3 5 2 0 1 22:8
7 3S 6 5 2 3 1 30:30
8 Fleexo 5 5 2 2 1 22:28
9 Borowe 2 4 2 0 0 18:2
10 Olimp Kamienica 2 3 1 0 1 14:6
11 Old Boys Częstochowa 3 1 0 2 1 9:21
12 TKKF EnerGOsport 4 0 0 4 0 2:38
13 Grom Junior Poczesna 5 0 0 5 0 4:46
14 AZJA Team 8 0 0 8 0 17:63
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 21 41 20 0 1 161:48
2 Liswarta Lisów 21 40 20 1 0 157:53
3 Borowe 23 36 17 4 2 172:58
4 ULKS Jedność Mykanów 19 32 16 3 0 158:32
5 Olimp Kamienica 24 32 16 8 0 152:88
6 Grom Poczesna 18 30 15 3 0 132:48
7 Spartakus Krzepice 19 29 14 4 1 146:44
8 Sara 20 21 10 9 1 110:90
9 Pol-Cars Team 21 17 7 11 3 77:133
10 Fleexo 22 16 7 13 2 101:119
11 TRS MILLENIUM Myszków 22 15 7 14 1 90:130
12 SGP 20 12 5 13 2 61:138
13 AZJA Team 24 10 4 18 2 65:175
14 TKKF EnerGOsport 20 5 2 17 1 56:144
15 Grom Junior Poczesna 23 4 2 21 0 44:186
16 KS CORONA RUDNIKI 23 0 0 23 0 17:213
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Liswarta Lisów 28 52 26 2 0 212:68
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 28 52 26 2 0 215:61
3 Spartakus Krzepice 28 46 23 5 0 214:66
4 KS CORONA RUDNIKI 28 45 22 5 1 207:73
5 Grom Poczesna 28 40 20 8 0 185:95
6 Borowe 28 36 17 9 2 178:102
7 Nowy Krusin 28 34 16 10 2 174:106
8 Sara 28 31 15 12 1 153:127
9 Focus Team 28 19 9 18 1 104:175
10 Pol-Cars Team 28 19 9 18 1 103:177
11 KS Częstochowa 28 15 7 20 1 100:179
12 SGP 28 14 6 20 2 88:191
13 TKKF EnerGOsport 28 11 5 22 1 67:212
14 AS Częstochowa 28 4 2 26 0 44:233
15 KS CORONA Rudniki II 28 2 1 27 0 50:229
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 26 49 23 0 3 200:60
2 Spartakus Krzepice 26 46 23 3 0 204:56
3 Borowe 26 43 20 3 3 192:68
4 KS CORONA RUDNIKI 26 39 17 4 5 161:99
5 Grom Poczesna 26 31 14 9 3 146:114
6 Sara 26 29 14 11 1 142:118
7 Grom Junior Poczesna 26 27 12 11 3 112:148
8 AKS Cannon Krusin 26 23 8 11 7 118:142
9 Liswarta Lisów 26 19 8 15 3 118:142
10 Pol-Cars Team 26 17 7 16 3 105:155
11 TKKF EnerGOsport 26 16 7 17 2 88:172
12 PingPong Radomsko 26 12 4 18 4 92:168
13 MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 26 10 4 20 2 82:178
14 AVIVA Czestochowa 26 3 1 24 1 60:200
L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Medicus Poraj 28 55 27 0 1 243:37
2 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 28 53 26 1 1 222:57
3 Borowe 28 46 22 4 2 202:78
4 Spartakus Krzepice 28 45 22 5 1 201:79
5 TKKF EnerGOsport 28 31 14 11 3 145:135
6 Pol-Cars Team 28 31 15 12 1 140:140
7 ULKS Jedność Mykanów 28 30 15 13 0 131:149
8 Grupa "Żelazny" 28 24 11 15 2 145:135
9 KS CORONA RUDNIKI 28 24 12 16 0 127:153
10 Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 28 24 11 15 2 120:160
11 AKS Cannon Krusin 28 17 6 17 5 93:187
12 Centralna Szkoła PSP Częstochowa 28 16 6 18 4 99:181
13 MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 28 15 6 19 3 96:184
14 Lisiniec 28 7 3 24 1 79:201
15 AVIVACzestochowa.pl 28 2 0 26 2 56:223

więcej wyników