Znamy nowych mistrzów Polski amatorów!

14.09.2020

Damian Fira (Start Gorzów Wielkopolski), Sebastian Krupa (UKS Chorzów), Andrzej Wnęk (ALTS Poczesna), Jan Izydorczyk (Opole), Magdalena Reinsz (Piekary Śląskie), Marek Chybiński (Pol-Cars Team Łojki) i Bartłomiej Pacia (Kłos Olkusz) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się w Poczesnej pod honorowymi patronatami Członka Zarządu Województwa Śląskiego Izabeli Domogały, Wójta Krzysztofa Ujmy oraz Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza.

 

W dwudniowej rywalizacji wystartowało łącznie 114. zawodników i zawodniczek.

 

klasyfikacja:

 

do 35 lat:

1. Damian Fira

2. Szymon Kunert

3.

Krzysztof Juszczyk

Paweł Maniak

5-6.

Paweł Polański

Łukasz Bednarek

7-8.

Łukasz Kowal

Krzysztof Jędrek

9. Jarosław Adamczyk

10. Piotr Boryszko

11-12.

Krzysztof Kozłowski

Adam Ruszkiewicz

13. Albert Świrta

14-15.

Michał Wojciechowski

Jakub Kobos

 

36-50 lat:

1. Sebastian Krupa

2. Paweł Gąsiorski

3.

Mariusz Adamus

Przemysław Przesmycki

5-6.

Robert Klafczyński

Rafał Wójcik

7-8.

Sławomir Janus

Dariusz Będzyński

9-12.

Zbigniew Nocuń

Rafał Żurek

Robert Wielgosz

Mirosław Katolik

13. Krzysztof Schaniel

14. Zbigniew Goździk

15-16.

Eugeniusz Migdał

Marcin Kapusta

17-20.

Tomasz Puszczewicz

Jarosław Sadowski

Leszek Piotrowski

Krzysztof Kurek

21-23.

Cezary Leończyk

Adam Drzyzga

Grzegorz Dębowski

 

51-60 lat:

1. Andrzej Wnęk

2. Mirosław Warzecha

3.

Zbigniew Desperak

Jerzy Ciekański

5-6.

Jacek Balawajder

Jan Kasendra

7-8.

Maciej Lamer

Mirosław Wydmuch

9. Zbigniew Rodek

10. Paweł Burchard

11-12.

Tadeusz Siwicki

Arkadiusz Zdanowicz

13-15.

Dariusz Maszczyński

Jacek Madej

Konrad Cichosz

 

pow. 61 lat:

1. Jan Izydorczyk

2. Marian Richta

3. 

Kazimierz Więckowski

Sławomir Pychyński

5. Wincenty Warzecha

6. Lech Kowalczyk

7. Antoni Biaduń

8. Jerzy Cieślak

9. Eugeniusz Rożniewski

10. Ewa Młynarczyk

 

kobiety:

1. Magdalena Reinsz

2. Iwona Ogońska

3. Anna Kula

4. Justyna Celer

5. Ewa Młynarczyk

 

niepełnosprawni:

1. Marek Chybiński

2. Kamil Bałuszek

3. Paweł Pięta

4. Maciej Lamer

5. Patryk Gatner

6. Ewa Młynarczyk

 

do 3. ligi - zrzeszeni:

1. Bartłomiej Pacia

2. Robert Świrk

3.

Łukasz Jurzak

Jakub Michalski

5-6.

Michał Piekarczyk

Paweł Kopacz

7-8.

Miłosz Cesarz

Marek Chybiński

9-12.

Rafał Sasiak

Kamil Bałuszek

Adrian Kopczyk

Kamil Wodniak

13-16.

Andrzej Wrzosek

Mariusz Sikora

Michał Machelski

Oskar Jędrzejowski

17. Bartłomiej Jończyk

18. Sławomir Wawryło

19-20.

Jakub Nowak

Robert Rupa

21-24.

Cezary Krupa

Jerzy Michalik

Dariusz Maszczyński

Maciej Lamer

25-32.

Gabriel Gołda

Jakub Skrzypczyk

Tomasz Puszczewicz

Jacek Krupa

Andrzej Matuszczyk

Zenon Machoń

Dariusz Kleczko

Marcin Imielski

33-40.

Paweł Pięta

Damian Cesarz

Piotr Kowalski

Bartosz Kowalski

Jerzy Blada

Patryk Gatner

Paweł Stefanek

Paweł Podlewski

 

ilość odsłon: 136

Nick *

Treść *

Przepisz kod z obrazka *