Sezon 2019/2020 - Liga I

L.p. Nazwa zespołu Liczba gier Punkty Wygrane Porażki Remisy Bilans
1 Liswarta Lisów 13 26 13 0 0 100:30
2 ULKS Jedność Mykanów 11 18 9 2 0 93:17
3 Grom Poczesna 11 18 9 2 0 81:29
4 Olimp Kamienica 9 16 8 1 0 68:22
5 Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 8 16 8 0 0 62:18
6 Spartakus Krzepice 10 15 7 2 1 75:25
7 Borowe 9 11 5 3 1 59:31
8 Sara 9 11 5 3 1 55:35
9 Fleexo 12 11 5 6 1 67:53
10 Pol-Cars Team 10 9 4 5 1 36:64
11 TRS MILLENIUM Myszków 14 9 4 9 1 53:87
12 SGP 14 9 4 9 1 41:99
13 TKKF EnerGOsport 13 5 2 10 1 45:85
14 AZJA Team 14 4 1 11 2 32:108
15 Grom Junior Poczesna 14 4 2 12 0 33:107
16 KS CORONA RUDNIKI 11 0 0 11 0 10:100

Statystyki zawodników

L.p. Zawodnik Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Mariusz Koczyba 39 39 0 117:20
2 Krzysztof Juszczyk 33 30 3 91:18
3 Mariusz Adamus 33 30 3 94:22
4 Paweł Gąsiorski 24 24 0 72:6
5 Miłosz Cesarz 18 18 0 54:2
6 Arkadiusz Skupiński 36 29 7 89:41
7 Mariusz Sikora 33 27 6 84:30
8 Mirosław Warzecha 33 26 7 84:31
9 Krystian Mnich 29 22 7 75:31
10 Jerzy Michalik 33 24 9 78:49
11 Sławomir Pychyński 30 22 8 72:36
12 Leszek Piotrowski 30 22 8 74:38
13 Mirosław Wydmuch 30 22 8 75:43
14 Paweł Piech 15 13 2 41:13
15 Robert Wielgosz 15 13 2 42:15
16 Tomasz Wrześniak 15 13 2 40:14
17 Zbigniew Nocuń 18 13 5 44:23
18 Artur Badura 15 11 4 37:18
19 Paweł Żurek 15 11 4 35:18
20 Marian Dziewoński 21 14 7 48:27
21 Zbigniew Sygut 27 17 10 60:40
22 Tomasz Zajko 18 12 6 45:26
23 Zenon Machoń 26 16 10 59:37
24 Tomasz Przebierała 21 13 8 42:35
25 Tomasz Wrzalik 15 9 6 31:23
26 Sławomir Janus 30 16 14 60:52
27 Witold Stęchły 23 12 11 42:44
28 Michał Machelski 18 9 9 38:35
29 Andrzej Dzidowski 36 18 18 65:64
30 Jarosław Krawczyk 42 17 25 70:94
31 Paweł Jakubczak 39 14 25 55:86
32 Łukasz Pyda 42 14 28 56:94
33 Mariusz Nabiałek 39 13 26 65:83
34 Robert Garus 39 13 26 55:83
35 Rafał Siwek 42 12 30 58:96
36 Zbigniew Męcik 26 10 16 40:52
37 Krzysztof Grochowina 39 10 29 51:95
38 Zbigniew Jaworski 19 9 10 36:39
39 Paweł Polański 19 9 10 34:38
40 Dominik Wąsiński 42 9 33 38:103
41 Piotr Chaładaj 33 8 25 39:83
42 Piotr Giemza 42 8 34 40:111
43 Jakub Margasiński 17 7 10 27:35
44 Igor Stąk 23 7 16 28:53
45 Zdzisław Dorosiński 30 6 24 32:79
46 Sławomir Wawryło 25 5 20 30:62
47 Marcin Konopka 15 4 11 21:34
48 Konrad Dubiak 18 4 14 20:44
49 Dariusz Maszczyński 25 3 22 18:66
50 Rosario F. Simbari 24 0 24 0:72
51 Jacek Kołodziejski 27 0 27 0:81
52 Andrze Sojda 36 0 36 5:108

Statystyki zawodników którzy rozegrali mniej niż 15 spotkań.

L.p. Zawodnik Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Damian Cesarz 13 12 1 37:14
2 Oskar Cesarz 12 10 2 33:15
3 Krzysztof Malcher 12 8 4 29:14
4 Marian Brunner 12 8 4 27:19
5 Piotr Gęsiarz 9 6 3 21:12
6 Cezary Pawlik 3 3 0 9:3
7 Kacper Sławiński 9 6 3 21:16
8 Bogdan Kamiński 10 6 4 21:15
9 Jan Wieczorek 5 3 2 11:6
10 Grzegorz Wagner 3 2 1 6:4
11 Maciej Lamer 12 6 6 26:22
12 Waldemar Nowakowski 10 5 5 21:19
13 Amadeusz Cesarz 1 0 1 1:3
14 Artur Sosna 3 1 2 5:7
15 Oliwier Cesarz 1 0 1 0:3
16 Jacek Żelezik 6 2 4 13:12
17 Paweł Pięta 12 5 7 20:27
18 Kacper Jamrozik 3 0 3 0:9
19 Henryk Pałasz 12 4 8 17:25
20 Patryk Koczyba 10 2 8 8:24
21 Jakub Cieśla 10 1 9 5:27
22 Krzysztof Gołda 12 2 10 7:31
23 Beata Stolarska 11 0 11 3:33

Statystyki debli

L.p. Zawodnicy Liczba gier Wygrane Porażki Sety
1 Wydmuch / Piotrowski 5 5 0 15:1
2 Gąsiorski / Wielgosz 5 5 0 15:4
3 Zajko / Sikora 7 6 1 20:5
4 Gąsiorski / Badura 3 3 0 9:3
5 Juszczyk / Adamus 2 2 0 6:0
6 Wrzalik / Nocuń 2 2 0 6:2
7 Brunner / Koczyba 2 2 0 6:2
8 Cesarz / Cesarz 2 2 0 6:2
9 Wrześniak / Sygut 2 2 0 6:3
10 Warzecha / Juszczyk 2 2 0 6:3
11 Pychyński / Piotrowski 4 3 1 11:6
12 Żurek / Nocuń 1 1 0 3:0
13 Cesarz / Cesarz 1 1 0 3:0
14 Hadryś / Juszczyk 1 1 0 3:0
15 Cesarz / Machoń 1 1 0 3:0
16 Sławiński / Sikora 1 1 0 3:0
17 Jaworski / Wieczorek 1 1 0 3:0
18 Żurek / Dziewoński 1 1 0 3:1
19 Wrzalik / Dziewoński 1 1 0 3:1
20 Lamer / Wawryło 1 1 0 3:1
21 Piech / Mnich 1 1 0 3:1
22 Machoń / Kamiński 1 1 0 3:1
23 Jaworski / Konopka 1 1 0 3:1
24 Piech / Koczyba 1 1 0 3:1
25 Wydmuch / Pychyński 1 1 0 3:1
26 Stęchły / Nowakowski 1 1 0 3:2
27 Machoń / Cesarz 1 1 0 3:2
28 Wawryło / Konopka 1 1 0 3:2
29 Pięta / Wrzalik 1 1 0 3:2
30 Garus / Jakubczak 3 2 1 7:5
31 Przebierała / Janus 7 4 3 17:10
32 Koczyba / Koczyba 6 3 3 12:11
33 Koczyba / Mnich 2 1 1 5:5
34 Pięta / Żurek 2 1 1 4:4
35 Dzidowski / Margasiński 4 2 2 6:6
36 Machelski / Wawryło 2 1 1 3:3
37 Sojda / Dorosiński 2 1 1 3:3
38 Giemza / Pyda 8 4 4 15:15
39 Siwek / Giemza 4 2 2 8:9
40 Stęchły / Sygut 6 3 3 10:11
41 Siwek / Pyda 2 1 1 3:5
42 Krawczyk / Dubiak 5 2 3 9:13
43 Sikora / Michalik 3 1 2 4:7
44 Męcik / Machelski 1 0 1 2:3
45 Żurek / Wrzalik 1 0 1 2:3
46 Wąsiński / Cieśla 1 0 1 1:3
47 Lamer / Machelski 1 0 1 1:3
48 Sojda / Dubiak 1 0 1 1:3
49 Piech / Koczyba 1 0 1 1:3
50 Cesarz / Kamiński 1 0 1 1:3
51 Nabiałek / Jakubczak 1 0 1 0:3
52 Chaładaj / Gołda 1 0 1 0:3
53 Chaładaj / Jamrozik 1 0 1 0:3
54 Żelezik / Wawryło 1 0 1 0:3
55 Stąk / Wąsiński 1 0 1 0:3
56 Męcik / Wawryło 1 0 1 0:3
57 Adamus / Warzecha 6 2 4 13:13
58 Skupiński / Polański 6 2 4 9:16
59 Krawczyk / Dorosiński 6 2 4 8:15
60 Cesarz / Machoń 2 0 2 4:6
61 Męcik / Konopka 2 0 2 4:6
62 Skupiński / Dzidowski 2 0 2 3:6
63 Wawryło / Jaworski 2 0 2 2:6
64 Grochowina / Cieśla 2 0 2 1:6
65 Nabiałek / Garus 9 3 6 16:22
66 Stąk / Grochowina 5 1 4 6:12
67 Grochowina / Wąsiński 5 1 4 6:13
68 Janus / Maszczyński 3 0 3 2:9
69 Kołodziejski / Chaładaj 9 0 9 1:27