pobierz plik pdf

LIST INTENCYJNYDLA SPONSORÓWStowarzyszenie Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Częstochowie zostało zarejestrowane w Urzędzie Miasta w Częstochowie w grudniu 2011 roku. Za cel podstawowy postawiono sobie rozpropagowanie dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy, poprzez organizację turniejów w Częstochowie o zasięgu regionalnych i ogólnopolskich, oraz organizację i prowadzenie amatorskiej ligi tenisa stołowego.

Amatorska Liga Tenisa Stołowego ma wieloletnią i bogatą tradycję (powstała w latach 90-tych ubiegłego stulecia), skupiając w rozgrywkach zawodników kilku pokoleń. W sezonie 2011/2012 bierze udział 120 zawodników w 18 zespołach. Stowarzyszenie przejmując organizację rozgrywek, za cel stawia sobie uatrakcyjnienie, oraz stworzenie solidnych ram funkcjonowania zawodów, aby wyeliminować coroczną niepewność i przypadkowość organizacyjną.
Tradycją stało się organizowanie comiesięcznych zawodów z serii Grand Prix, gdzie w kilku kategoriach wiekowych oraz kategorii open często walczy nawet stu zawodników. W okresie wakacyjnym są organizowane turnieje pod nazwą Wakacyjne Grand Prix, które również przyciągają rzeszę zawodników i zawodniczek.
Co roku, w grudniu, organizujemy Ogólnopolski Maraton Nocny, którego atrakcją jest próba bicia rekordu Polski w szybkości uderzenia piłeczki do tenisa stołowego. Co roku udział w tej imprezie bierze grono zawodników z czołówki krajowej (byłych i obecnych reprezentantów Polski). Chęć udziału w zawodach co roku deklaruje średnio ok. 300 zawodników a liczebność tej imprezy jest uwarunkowana możliwościami organizacyjnymi i pula nagród rzeczowych i finansowych.
Również co roku, w maju, są organizowane indywidualne i drużynowe Krajowe Mistrzostwa Amatorów Tenisa Stołowego, w których udział bierze kilkaset zawodników i zawodniczek z całej polski.
Stowarzyszenie ALTS Częstochowa zwraca się do Państwa z prośbą o rozważenie propozycji zostania sponsorem. W ramach współpracy, za gratyfikacje finansowe i rzeczowe, Stowarzyszenie przedstawi propozycję reklamową Państwa firmy na naszych imprezach oraz portalu internetowym.


Z WYRAZAMI SZACUNKU
Zarząd Stowarzyszenia


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO W CZĘSTOCHOWIE z siedzibą w Częstochowie (42-209) przy ul. Warszawska 266, wpisana przez Prezydenta Miasta Częstochowy do ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia pod numerem 41, NIP: 949-219-07-31, REGON: 242834657, o Zarządzie w składzie: Andrzej Lipski - Prezes zarządu, Sławomir Janus – Wiceprezes zarządu, Paweł Gąsiorski – Członek zarządu, Zdzisław Dorosiński – Sekretarz, Wiesław Jagusiak – Skarbnik, w imieniu którego do składania oświadczeń wymagane jest współdziałanie dwóch członków Zarządu.