Terminarz na sezon 2018/19 - Runda II

 

UWAGA!

Kapitanowie drużyn w każdej z kolejek odpowiedzialni są za rozpisanie meczów w protokołach oraz rozpoczęcie rozgrywek w ustalonym czasie!

Wolne terminy można wykorzystać na rozegranie przełożonych meczów. 


22.01.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Grom Poczesna–Borowe


godz. 20:00:

AS Częstochowa–KS CORONA RUDNIKI

KS Częstochowa–Borowe


24.01.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

Pol-Cars Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Nowy Krusin–SGP

godz. 20:00:

SGP–TKKF EnerGOsport

Sara–Nowy Krusin


29.01.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

AS Częstochowa–Focus Team

Nowy Krusin–Grom Poczesna


godz. 20:00:

Pol-Cars Team–Nowy Krusin

KS Częstochowa–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

 

31.01.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

KS CORONA Rudniki II–Grom Poczesna

godz. 20:00:

Sara–TKKF EnerGOsport

Focus Team–Grom Poczesna


05.02.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Sara–SGP

Liswarta Lisów–Pol-Cars Team

godz. 20:00:

SGP–Liswarta Lisów

Nowy Krusin–KS Corona Rudniki


07.02.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

SGP–Pol-Cars Team

KS CORONA RUDNIKI–Grom Poczesna


godz. 20:00:

AS Częstochowa–Grom Poczesna


12.02.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

KS CORONA RUDNIKI–Borowe

SGP–Spartakus Krzepice

 

godz. 20:00:

Spartakus Krzepice–Sara

Nowy Krusin–TKKF EnerGOsport

Focus Team–Borowe


14.02.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

Pol-Cars Team–Sara

Liswarta Lisów–AS Częstochowa


godz. 20:00:

TKKF EnerGOsport–Liswarta Lisów

Sara–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


19.02.2019 r. - wtorek:


ODWOŁANA 

21.02.2019 r.  - czwartek:

 

ODWOŁANA

 

26.02.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Spartakus Krzepice – KS CORONA RUDNIKI II

SGP–Borowe


godz. 20:00:

Sara–Borowe

TKKF EnerGOsport–Pol-Cars Team

Spartakus Krzepice –AS Częstochowa



28.02.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

ODWOŁANA


godz. 20:00:

ODWOŁANA


05.03.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Nowy Krusin–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Pol-Cars Team–KS CORONA RUDNIKI

Liswarta Lisów–Grom Poczesna


godz. 20:00:

Nowy Krusin–Liswarta Lisów

TKKF EnerGOsport–Focus Team



07.03.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

SGP–KS CORONA Rudniki II

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–KS CORONA Rudniki

godz. 20:00:

Focus Team–SGP

TKKF EnerGOsport–KS CORONA RUDNIKI

Sara–KS CORONA Rudniki II



12.03.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Pol-Cars Team–Borowe

KS Częstochowa–TKKF EnerGOsport

Liswarta Lisów–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

 

godz. 20:00:

Liswarta Lisów–Borowe

Pol-Cars Team–KS Częstochowa

Sara–AS Częstochowa



14.03.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

KS CORONA Rudniki II–AS Częstochowa

ALTS ŚLA


godz. 20:00:

Pol-Cars Team–KS CORONA Rudniki II



19.03.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Liswarta Lisów–Focus Team

Nowy Krusin–Borowe


godz. 20:00:

Liswarta Lisów–KS Częstochowa

Nowy Krusin–AS Częstochowa


21.03.2019 r. - czwartek:

 

godz. 18:15:

Spartakus Krzepice–Grom Poczesna

Focus Team–KS Częstochowa


godz. 20:00:

Spartakus Krzepice –Borowe

Focus Team - KS CORONA RUDNIKI

KS CORONA RUDNIKI II –Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


26.03.2019 r. - wtorek:

godz. 18:15:

Liswarta Lisów–KS CORONA RUDNIKI

SGP–AS Częstochowa

TKKF EnerGOsport–Spartakus Krzepice


godz. 20:00:

KS Częstochowa–SGP

Nowy Krusin–Spartakus Krzepice

TKKF EnerGOsport–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


28.03.2019 r. - czwartek:

 

godz. 18:15:

Liswarta Lisów–KS CORONA Rudniki II

SGP–KS CORONA RUDNIKI

ALTS ŚLA


godz. 20:00:

KS CORONA RUDNIKI II–KS Częstochowa

TKKF EnerGOsport–AS Częstochowa

Sara – Liswarta Lisów


02.04.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Focus Team–Nowy Krusin

KS Częstochowa–Sara

Spartakus Krzepice –Pol-Cars Team


godz. 20:00:

Liswarta Lisów–Spartakus Krzepice

KS CORONA RUDNIKI–KS Częstochowa

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–AS Częstochowa


04.04.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

Pol-Cars Team–Grom Poczesna

ALTS ŚLA

godz. 20:00:

AS Częstochowa–KS Częstochowa

 

 

09.04.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

AS Częstochowa–Borowe

Sara–Grom Poczesna

godz. 20:00:

Focus Team–Sara

KS Częstochowa–Nowy Krusin

TKKF EnerGOsport–Borowe

 

11.04.2019 r. - czwartek:

 

godz. 18:15:

SGP–Grom Poczesna

Nowy Krusin–KS CORONA Rudniki II

Spartakus Krzepice – KS Częstochowa


godz. 20:00:

Pol-Cars Team–AS Częstochowa

KS CORONA Rudniki II–KS CORONA RUDNIKI

Spartakus Krzepice – Focus Team

 

16.04.2019 r. - wtorek:


godz. 18:15:

Focus Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

godz. 20:00:

Pol-Cars Team – Focus Team

Borowe–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

KS Częstochowa–Grom Poczesna


18.04.2019 r. - czwartek:


godz. 18:15:

Borowe–KS CORONA Rudniki II

ŚLA


godz. 20:00:

KS CORONA Rudniki II - Pol-Cars Łojki

23.04.2019 r. - wtorek:

godz. 18:15:
KS CORONA RUDNIKI–Sara

ŚLA

godz. 20:00:


25.04.2019 r. - czwartek:

godz. 18:15:

TKKF EnerGOsport–KS CORONA Rudniki II

Spartakus Krzepice–KS CORONA Rudniki

godz. 20:00:
KS CORONA Rudniki II–Focus Team

Spartakus Krzepice–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Nowy Krusin - KS Corona Rudniki



30.04.2019 r. - wtorek:

godz. 18:15:

SGP–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


godz. 20:00:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Grom Poczesna


02.05.2019 r. - czwartek

godz. 18:15:

mecze zaległe

godz. 20:00:

zakończenie ligi