Terminarz na sezon 2022/23 - Runda I

 

UWAGA!

Kapitanowie drużyn w każdej z kolejek odpowiedzialni są za rozpisanie meczów w protokołach oraz rozpoczęcie rozgrywek w ustalonym czasie!

Wolne terminy można wykorzystać na rozegranie przełożonych meczów.

 

wtorek - 20 września:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–Pol-Cars Team

Trzej Muszkieterowie–Fleexo

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–Trzej Muszkieterowie


czwartek - 22 września:


g. 18:00:

TKKF EnerGOsport–ALTS Poczesna kobiety

Mecz ALTS Poczesna - wyjazd

g. 19:30:

 

wtorek - 27 września:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–TKKF EnerGOsport

g. 19:30:

 

czwartek - 29 września:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - KS Ogniwo Rogoźna Żory

g. 19:30:

 


wtorek - 4 października:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Old Boys Częstochowa–TKKF EnerGOsport

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Old Boys Częstochowa–Pol-Cars Team

czwartek - 6 października:


g. 18:00:

ALTS Poczesna kobiety–KS Jedność Mykanów

TRS MILLENIUM Myszków–LKS Jedność Boronów

g. 19:30:

Grom Poczesna–ALTS Poczesna kobiety

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–LKS Jedność Boronów

wtorek - 11 października:


g. 18:00:

Borowe–Fleexo

KS Jedność Mykanów–Grom Poczesna

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Fleexo


czwartek - 13 października:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–KS Jedność Mykanów


g. 19:30:

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–ALTS Poczesna kobiety

KS Jedność Mykanów–Fleexo


wtorek - 18 października:


g. 18:00:

g. 19:30:

ALTS Poczesna - UKS Quo Vadis Zabrze

Trzej Muszkieterowie–ALTS Poczesna kobiety


czwartek - 20 października:


BRAK TERMINU


wtorek - 25 października:


g. 18:00:

brak terminu


g. 19:30:

brak terminu


czwartek - 27 października:


g. 18:00:

Spartakus Krzepice–TKKF EnerGOsport

 

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–Fleexo

ALTS Poczesna - wyjazd Mysłowice


czwartek - 3 listopada:


g. 18:00:

Sara–ALTS Poczesna kobiety

TKKF EnerGOsport–Trzej Muszkieterowie

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–KS Jedność Mykanów


g. 19:30:

Sara–Spartakus Krzepice

Trzej Muszkieterowie–KS Jedność Mykanów

KS Jedność Mykanów–Borowe

mecz ŚLA z Zabrzem

wtorek - 8 listopada:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–ALTS Poczesna kobiety

Spartakus Krzepice–Grom Poczesna

Trzej Muszkieterowie–Borowe

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–ALTS Poczesna kobiety

Pol-Cars Team–Trzej Muszkieterowie

LKS Jedność Boronów–Borowe


czwartek - 10 listopada:


g. 18:00:

BRAK TERMINU


g. 19:30:

BRAK TERMINU


wtorek - 15 listopada:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–Grom Poczesna

KS Jedność Mykanów–Spartakus Krzepice

g. 19:30:

Pol-Cars Team–KS Jedność Mykanów

Trzej Muszkieterowie–LKS Jedność Boronów

czwartek - 17 listopada:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Borowe

ALTS Poczesna - LKS Wilki Wilcza


g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Fleexo

Sara–Grom Poczesna

Old Boys Częstochowa–Borowe


wtorek - 22 listopada:


g. 18:00:

LKS Jedność Boronów–Spartakus Krzepice

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Spartakus Krzepice


czwartek - 24 listopada:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - wyjazd Mikołów

Sara–Fleexo
TRS MILLENIUM Myszków–Old Boys Częstochowa

 

g. 19:30:

TRS MILLENIUM Myszków–Fleexo

TKKF EnerGOsport–Grom Poczesna

Trzej Muszkieterowie–Sara

wtorek - 29 listopada:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Spartakus Krzepice–Borowe

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–TRS MILLENIUM Myszków

Kebab GminaBlachownia.pl Cisie–Borowe


czwartek - 1 grudnia:


g. 18:00:

TRS MILLENIUM Myszków–Grom Poczesna

Old Boys Częstochowa–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

g. 19:30:

Spartakus Krzepice–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

Fleexo–Grom Poczesna

wtorek - 6 grudnia:


g. 18:00:

Grom Poczesna–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

LKS Jedność Boronów–Old Boys Częstochowa

ALTS Poczesna kobiety–Borowe

Pol-Cars Team–TRS MILLENIUM Myszków

g. 19:30:

Pol-Cars Team–Borowe

ALTS Poczesna kobiety–LKS Jedność Boronów

Sara–Old Boys Częstochowa

Fleexo–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie


czwartek - 8 grudnia:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS Wolej Ruda Śląska

TKKF EnerGOsport–Sara

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Grom Poczesna

Trzej Muszkieterowie–TRS MILLENIUM Myszków

TRS MILLENIUM Myszków–Sara

wtorek - 13 grudnia:


g. 18:00:

ALTS Poczesna kobiety–Fleexo

TKKF EnerGOsport–KS Jedność Mykanów

LKS Jedność Boronów–Pol-Cars Team

g. 19:30:

LKS Jedność Boronów–Fleexo

Sara–Borowe

KS Jedność Mykanów–Old Boys Częstochowa


czwartek - 15 grudnia:


g. 18:00:

ALTS Poczesna - UKS Chorzów

g. 19:30:

Old Boys Częstochowa–Trzej Muszkieterowie

 

wtorek - 20 grudnia:


g. 18:00:

Pol-Cars Team–Fleexo

Sara–LKS Jedność Boronów

g. 19:30:

KS Jedność Mykanów–LKS Jedność Boronów

Pol-Cars Team–TKKF EnerGOsport

czwartek - 22 grudnia:


g. 18:00:

TKKF EnerGOsport–TRS MILLENIUM Myszków

Sara–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

ALTS Poczesna kobiety–Old Boys Częstochowa

g. 19:30:

Trzej Muszkieterowie–Kebab GminaBlachownia.pl Cisie

TRS MILLENIUM Myszków–ALTS Poczesna kobiety

 

czwartek - 29 grudnia:


g. 18:00:

Sara–KS Jedność Mykanów

Trzej Muszkieterowie–Grom Poczesna

TRS MILLENIUM Myszków–Borowe

g. 19:30:

TKKF EnerGOsport–Borowe

wtorek - 3 stycznia 2023 r.:

g. 18:00:

Pol-Cars Team–Sara

g: 19:30:

Pol-Cars Team–Grom Poczesna